Tāpat lai jūsu gaisma spīd ļaužu priekšā, ka tie ierauga jūsu labos darbus un godā jūsu Tēvu, kas ir debesīs. – Mt. 5:16

Mēs, kas esam piedzīvojuši Dieva mīlestību un grēku piedošanu, zinām, ka Jēzus ne tikai nodzīvoja dzīvi, kādu mums būtu vajadzējis dzīvot, un nomira nāvē, kādā mums būtu bijis jāmirst, bet arī pasludināja, ka mēs esam Viņa liecinieki līdz pasaules galam.

Kā būtu, ja mēs kā individuāli tā kolektīvi spīdētu arī internetā, kurā šodien ir iespējams aizsniegt gandrīz 80% Latvijas iedzīvotāju? Izklausās labi? Tad spīdam kopā!

Kāpēc: Ir cilvēki, kuri internetā nedalās ne ar ko, ir tādi, kas no agra rīta līdz gulētiešanai publicē visu ko. Mēs ar tevi esam aicināti sludināt evaņģēliju, kurš glābj, un tavs stāsts noteikti ir tā vērts, lai par to uzzinātu arī mūsu draugi un līdzcilvēki.

Jēzus publiski cieta mūsu vietā, šodien mēs varam publiski lepoties ar to, ko Viņš mūsu dzīvēs ir izdarījis.

Kā: Tas ir pavisam vienkārši. Lai runā tava bilde. Lai runā tavs stāsts, uzsvaru liekot uz kaut ko pavisam neikdienišķu, bet katram nepieciešamu – Jēzus piedeva manus grēkus. Izvēlies kādu no savām bildēm, un uzraksti pavisam īsu stāstu par sevi. Uz bildes uzliec “tēmturi PNG” “Jēzus piedeva manus grēkus” un publicē to savā profilā. Pavisam vieglā, vienkāršā un cilvēkiem saprotamā valodā.

Kur: Visur, kur vari, kur gribi. Vienalga vai tā ir profila bilde, bilde uz laika joslas vai kolāža. Facebook, Draugiem.lv, Instagram kā arī citos sociālajos tīklos. Publicē, kur vēlies. Tā ir tava liecība, tavs stāsts.

Un sagatavojies interesantām sarunām un iespējām, lai liecinātu kā dzīvē, tā soc. vidē. Dievs uzrunā arī ar vēstulēm, jo kāpēc gan Pāvils rakstīja vēstules draudzēm 🙂 .

Resursi:

Uzliec “tēmturi – PNG forma” pats! Šeit divi tēmturi no kuriem vari izvēlēties sev vispiemērotāko:

Tēmturis #1
Tēmturis #2

Vai atsūti savu bildi uz [email protected] un atsūtīsim tev to atpakaļ ar uzliktu tēmturi.

Paraugs:

2016_akcijas_piemers