priekavests_2018_097

14. aprīlī kristīgais centrs “Prieka Vēsts” kļūs par Latvijas bērnu galvaspilsētu, jo tieši šajā laikā un vietā notiks Bērnu konference “SPĪDI”.

Jau tālajā 2003. gadā dzima ideja par Bērnu kristīgās mūzikas festivālu “Mūzikas Spārni”. Šī skanīgā, krāsainā un atraktīvā festivāla ietvaros notiek dziesmu konkursi, slavēšanas svētki un bērnu konferences.  2018. gadā pienācis laiks konferencei, bet neizpaliks arī slavēšanas svētki pasākuma otrajā daļā!

Šogad Bērnu konference aicina visus uz stilīgo “Mūzikas Spārnu” akadēmiju! 
3 tēmas, 3 patiesības, 3 pasniedzēji

Konferences tēmas:
1. Dievam es patīku
2. Pieslēdzies
3. Spīdi

Šogad festivāla vadmotīvs ir “SPĪDI”. Dievs katru bērnu ir radījis unikālu un apveltījis ar dažādām dāvanām, kuras paši bērni  pamazām sāk atpazīt. Dievs grib, lai mēs katrs – gan liels, gan mazs – lietotu savus talantus un spīdētu, nesot Viņa gaismu tumsā. Tā kā bērni lielāko laiku dienas pavada skolā,  tā ir vieta, kur viņiem ir jāspīd – reizēm tas ir viegli, bet reizēm  ļoti, ļoti grūti. “Mūzikas Spārnu” akadēmija viņus iedrošinās spīdēt un ieraudzīt, cik ļoti Dievs katru no viņiem mīl.

Programma:
13:00 – 14:30 Konference
Pārtraukums
16:00 – 17:30 Lielie slavēšanas svētki

Seminārus bērniem vadīs  kolorīti un zinoši pasniedzēji, kuri auditorijai sagādās ne vienu vien krāsainu un patīkamu pārsteigumu. Būs fizikas eksperimenti, teatrālas ainiņas, īpaši konkursi, izbraukums ar atraktīvo sporta skolotāju utt. – konference tiešām būs aizraujoša.

Dienas otrajā daļā slavēsim Dievu kopā ar vairāk nekā 200 bērnu kuplo Latvijas draudžu apvienoto kopkori, solistiem un pārsteiguma viesiem. Kora dalībnieki jau vairākus mēnešus dažādās Latvijas pilsētās cītīgi gatavojas, lai visus iepriecinātu un vadītu brīnišķīgā slavēšanā.

Pārtraukumā paredzēti – konkursi, eksperimentu šovs, smilšu darbnīcas, foto siena un citas radošas aktivitātes. Iespēja gardi iestiprināties kafejnīcā un iepazīties ar citiem svētku dalībniekiem.

Informācijai:
Pasākuma laikā būs pieejama telpa arī pašiem mazākajiem.

Uz tikšanos Bērnu konferencē “SPĪDI” 14. aprīlī Bērzaunes ielā 6, Rīgā!  Šie tik tiešām ir svētki visai ģimenei, tādēļ mēs ticam vienkopus ieraudzīt ļoti daudz bērnus ar savām ģimenēm. Turklāt ieeja pasākumā ir bez maksas.

Sīkāk par festivāla norisi, formātu un vēsturi uzzini muzikassparni.lv
Foto galerijas no iepriekšējiem gadiem
Produkcija no “Mūzikas Spārnu” festivāliem
Iegādājies “Mūzikas Spārnu” video VIMEO