2019_rute_strode_01

Mūzikas Spārniem lielu JĀ saku jau kopš 3 gadu vecuma. Visu šo 10 gadu laikā esmu piedalījusies gan konkursā ar dziesmām, ko Dievs man dāvāja, gan slavēšanas korī.

Mūzikas Spārni ir kārtīgi svētki visai manai ģimenei, draugiem un arī bērnu namu un bērnu centru bērniņiem, kuriem nav ģimenes vai kuri ir lielās bēdās un problēmās. Katru gadu ar mammu un tēti aicinām un vedam uz šiem svētkiem vairākas grupas ar bērniem.

Tie ir ne tikai svētki, bet arī atbilde uz manām lūgšanām.

Pirms pāris gadiem, dziesmas izpildīšanas laikā, no sirds lūdzu un saucu uz Debesīm. Un Dievs atrisināja ļoti smagas problēmas manā ģimenē. Šodien esmu Dievam tik pateicīga par vislabāko Tēti pasaulē! Atceros arī to reizi, kad mamma bija paralizēta uz gultas un tieši festivāla slavēšanas kora izpildītā “Varu brīvi skriet!” mazināja neizsakāmas sāpes, deva ticību un viņa saņēma savu dziedināšanu.

Mūzikas Spārni dod iespēju uzaicināt draugus, kuri nepazīst Jēzu, dāvā pestīšanu un glābšanu, atver debesis, iedrošina, atraisa dāvanas un talantus, strādā pie manas sirsniņas, apvieno ģimenes. Šīs dienas laikā mēs katrs viens varam saņemt atbildes uz lūgšanām, piedzīvot brīnumus, izlaušanos un tik daudz svētības! Paldies Debesu Tētim par šiem svētkiem. Tāpēc es un mana ģimene sakām JĀ!

Saki JĀ Mūzikas Spārniem arī tu! – Rute Strode


Gada krāsainākais un skanīgākais pasākums bērniem – bērnu kristīgās mūzikas festivāls Mūzikas Spārni norisināsies jau 23.martā! Seko līdzi informācijai priekavests.lv un draudzes Facebook profilā.