Vilnis_3_1

Cienījamais Rīgas mācītāj!

Sirsnīgs sveiciens Tev no manis šajā tik svarīgajā laikā!

Esmu pārliecināts, ka arī tu cīnies labo “ticības cīņu” saskaņā ar savu aicinājumu, kas reizēm nav tik viegli un vienkārši. Bet tāds ir mūsu aicinājums!

Vai Tev ir bijusi sajūta, ka Svētais Gars Tevi mudina darīt ko vairāk, taču Tu to nevari izdarīt viens, ne arī kopā ar savu draudzi? Es tā jūtos jau ilgāku laiku. Laiks un apstākļi ir tik nopietni, ka, lai tos risinātu, nepieciešami lielāki spēki un stiprāka vienotība.

Mums visiem noteikti ir sapnis par kādiem kopīgiem Dieva godināšanas svētkiem savā zemē, kā arī par svarīgiem darbiem savas tautas labā. Jo mēs labi zinām, ka nav neviena ietekmīgāka spēka, kā vienota Kristus miesa, kuru var vadīt pats Kungs Jēzus Kristus. Un bez šīs dievišķās ietekmes ne mums, ne mūsu tautai nav drošas nākotnes.

Taču Kristus miesa nevar būt vienota un degoša, ja tādi neesam mēs, kas stāvam savu draudžu priekšgalā. Tāpēc es aicinu, ja tas kaut mazliet atsaucas Tavā sirdī, sanākt uz kopīgu “Lūgšanas stundu” (ne diskusiju, ne teoloģisku spriedelēšanu) – uz patiesu, vienkāršu, vienotu kristīgu vīru un sievu lūgšanu, lai vienā prātā pielūgtu savu Glābēju, meklētu Viņa gribu un iestātos par savām sirdīm un Dieva plāniem mūsu zemei.

8. februārī  18.00, Prieka Vēstī, Bērzaunes ielā 6

Mācītāj, tikai tad, ja arī tavā sirdī tas atsaucas!

Ar cieņu, mīlestībā, mācītājs Vilnis Gleške

P.S. Beigās arī nelielas uzkodas un sadraudzība, bet tas šoreiz tikai starp citu…