2015_02_01_baldone

Pasākuma dienā Baldonē ieradāmies jau ap 11:00, lai aicinātu cilvēkus uz vakara pasākumu un sludinātu evaņģēliju pilsētas ielās. Kopā bijām 18 jaunieši no draudzes.

Atšķirībā no Pāvilostas, Baldonē cilvēku uz ielām bija samērā daudz un dažāda vecuma. Priecēja, ka satikām vairākas jaunās māmiņas un ģimenes ar bērniem. Diemžēl bija arī jaunieši, kas bija smagā alkohola un citu vielu reibumā. Cilvēkus nešķirojām, uz pasākumu tika aicināti visi, izmantojām katru iespēju, lai pasludinātu evaņģēliju. Daudzi, kuri nevarēja ierasties uz koncertu, ar prieku pieņēma Mīlestības bukletus. Nekautrējāmies par cilvēkiem lūgt. Ja konkrēta lūgšana nebija nepieciešama, vienkārši svētījām!

Līdzīgi kā Pāvilostas braucienā, pavērās iespēja apmeklēt vietējo veco ļaužu pansionātu. Pansionāta direktore uzzinājusi par koncertu, bija tādā sajūsmā, ka gluži kā Dieva sūtīts eņģelis sāka organizēt komandu ar cilvēkiem, kas vakarā dosies uz koncertu. Īsi pirms pasākuma sākuma uzzinājām, ka tālāk no Baldones centra atrodas bērnu aprūpes nams. Nolēmām steigšus doties uz to. Ar panākumiem! Pēc brīža ar draudzes balto busiņu uz pasākumu atgādājām septiņus centra jauniešus.

Uz koncertu ieradās aptuveni simts cilvēku, no kuriem daudzi par to uzzināja tieši uz ielas. Interesanti, ka koncerta programmā veicām nelielas izmaiņas, lai ar savu deju priekšnesumu varētu uzstāties arī vietējie Baldones jaunieši, ar kuriem iepazināmies koncerta dienā. Sanākušie varēja baudīt deju grupas DanceBeat, Valtera Gleškes, Ariadnas Kostinas, Lindas Auziņas un Dāvida Gleškes priekšnesumus. Priecēja, ka vairākām dziesmām skatītāji dzīvoja līdzi, plaukšķinot vai pat izsaucot kādu atbalsta saukli. Ar saviem dzīvesstāstiem dalījās Juliāna un Salamans. Sanākušos ar evaņģēlija vēsti uzrunāja jauniešu mācītājs Dāvids, kā rezultātā desmit Baldonieši izvēlējās atsaukties Dieva mīlestībai un lūdza grēku nožēlas lūgšanu.

Evaņģēlija vēsts nevienu neatstāj vienaldzīgu. Bija interesanti vērot, ka daži cilvēki, atskanot dzīvesstāstiem, pameta kinoteātra zāli. Bet tas tikai parāda, ka tas, ko darām ir nopietni un Vārds par Jēzu uzrunā ikvienu.

Pēc pasākuma noslēguma devāmies uz Diānas lauku māju, lai pie kliņģera un tējas pārrunātu, kā Dievs caur mums darbojies Baldonē. Pēc kopīgas pateicības lūgšanas un nelielas, naksnīgas ekskursijas pa Diānas lauku īpašumu devāmies atpakaļ uz Rīgu. Bija nepieciešams tikai viens cilvēks ar redzējumu un iniciatīvu, lai evaņģēlijs varētu atskanēt Baldonē. Arī tu vari atvērt durvis, lai evaņģēlijs atskanētu tavā pilsētā vai rajonā!