Jau kādu laiku piedāvājam iknedēļas dievkalpojumu un citu īpašo notikumu tiešraides Livestream vietnē, kur mums regulāri pieslēdzas desmitiem latviski runājošie no visas pasaules. Piemēram, lūk, cik mīļi komentāri parādījās pagājušā dievkalpojuma tiešraides laikā. Zemāk daži no tiem.

2017_gariga_davana

Paldies Dievam, ka, pateicoties TV kalpošanai un jūsu regulārajam finansiālajam atbalstam, draudzes Prieka Vēsts kalpošana tagad arī caur tiešraidēm, dievkalpojumu ierakstiem draudzes TV lapā un citiem video materiāliem draudzes Youtube kanālā katru nedēļu var aizsniegt daudzus latviski runājošos Latvijā, Austrijā, Dānijā, Vācijā, Turcijā, Īrijā, Zviedrijā, Anglijā, ASV un citās valstīs. Un tā uzturēt saikni un kalpot arī tiem mūsu mīļajiem, kuri šobrīd neatrodas dzimtenē.

Neapšaubāmi, ir bezgala patīkami saņemt ziņas no cilvēkiem ārpus Latvijas, kuri caur mūsu dievkalpojumiem ir iepazinuši Jēzu, kļuvuši par kristiešiem un iemīlējuši arī Prieka Vēsti, kā savu draudzi. Ir tik patīkami, ka Dievs var mūs lietot, lai celtu un ekipētu savus bērnus visā pasaulē.

Paldies, ka esat daļa no mūsu kopīgās kalpošanas un ar savām lūgšanām un finansiālo atbalstu piedalāties tajā, ko Dievs dara Rīgā, Latvijā un pasaulē.

Priecāsimies par katru ziņu no jums. Un droši sūtiet savas liecības un aizlūgšanas!

Celsimies un celsim Dievam par godu!