2019_muzikas_sparni_2019

23. martā kristīgais centrs “Prieka Vēsts” kļūs par Latvijas bērnu galvaspilsētu, jo tieši šajā laikā un vietā notiks bērnu kristīgās mūzikas festivāls “Mūzikas Spārni”.

Ideja par mūzikas festivālu dzima tālajā 2003. gadā, kad norisinājās pats pirmais “Mūzikas Spārnu” konkurss. Kopš tā laika šī skanīgā, krāsainā un atraktīvā festivāla ietvaros notiek dziesmu konkursi, slavēšanas svētki un bērnu konferences. 2019. gads ir dziesmu konkursa gads!

10 skanīgas dziesmas
10 krāsaini priekšnesumi
Skatītāju simpātiju balsojums
Slavēšanas svētki

 

FESTIVĀLA VADMOTĪVS – saki JĀ!
Šī paaudze ir izslāpusi pēc bērniem un jauniešiem, kuri ir gatavi atsaukties Dieva aicinājumam, un teikt tam JĀ. Teikt JĀ bieži vien ir grūti un maksā cenu – tas nozīmē ne tikai teikt JĀ ar vārdiem, bet arī tā dzīvot, un palikt tajā līdz galam.

JAUNĀ DISKA PREZENTĀCIJA
Dienas pirmajā pusē būs iespēja vērot dziesmu konkursu, kas būs arī jaunā “Mūzikas Spārnu” diska prezentācija. Konkursam tika iesūtītas vairāk nekā 20 dziesmas, no kurām žūrija izvēlējās 10 brīnišķīgas dziesmas, kas vairāku nedēļu un pat mēnešu garumā ir slīpētas un bagātinātas, lai tās kļūtu par spilgtu priekšnesumu un skanīgu dziedājumu, ko mēs redzēsim uz lielās skatuves. Lai gan tas ir konkurss, patiesībā katrs dalībnieks jau būs uzvarētājs, jo viņa dziesma būs dzirdama “Mūzikas Spārnu” diskā. Tomēr arī pasākuma laikā tiks piešķirtas īpašas balvas, no kurām vienu noteiks paši skatītāji balsojumā – skatītāju simpātija.

UZZINI
Festivāla gaitā bērni varēs uzzināt daudz jauna un interesanta. Piemēram, bērni uzzinās par pieturas punktiem veiksmīgā dziesmu rakstīšanā. Daudzi ir vēlējušies uzrakstīt dziesmu, ko cilvēki iemīļotu un dziedātu atkal un atkal, tādēļ mācīsimies no tiem, kuriem tas ir izdevies. Tāpat bērni varēs klausīties iedvesmojošu uzrunu par pareizu izvēļu nozīmi. Kā jau ierasts “Mūzikas Spārnos” – netrūks arī dažādi pārsteigumi.

SLAVĒŠANAS SVĒTKI
Pasākuma otrajā pusē slavēsim Dievu kopā ar vairāk nekā 100 bērnu kuplo Latvijas draudžu apvienoto kopkori un dažādiem solistiem. Kora dalībnieki jau vairākus mēnešus dažādās Latvijas pilsētās cītīgi gatavojas, lai visus iepriecinātu un vadītu brīnišķīgā slavēšanā.

INFORMĀCIJA