2017_laulato_seminari_01
Seminārs paredzēts pāriem, kuri vēlas atjaunot savu mīlestības uguni, izrauties no rutīnas attiecībās, un atklāt, ka laulība var kļūt par piedzīvojumu, kas ne tikai bagātina pašus, bet arī ietekmētu ikvienu ar ko viņi satiksies savā dzīves ceļā. Seminārs aizņem vienu nedēļas nogali.

Semināra tēmas:

Visi zinām, ka laimīga laulība nav nejaušība – tā jāveido apzināti. Tāpēc, ja vēlaties atkāpties no ikdienas un palūkoties viens uz otru ar Kristus acīm, ieraudzīt, cik unikāli esat radīti un iemācīties, kā tik atšķirīgiem cilvēkiem sazināties mīlestībā un žēlsirdībā, tad aicinām:

Kur? Kristīgajā centrā “Prieka Vēsts”
Kad? 6. – 8.oktobris
Cikos?
Piektd. 18:00-21:00
Sestd. 10:00-18:00
Svētd. 14:00-20:00

Pieteikšanās: līdz 17. septembrim draudzes Info centrā, iemaksājot dalības maksu 30 EUR no pāra.
Maksā iekļauti materiāli, darba burtnīcas, grāmata, kā arī ēdināšana, lai vienīgais, uz ko jūs šajā laikā koncentrētos, būtu jūsu – NOZĪMĪGĀ LAULĪBA.

Ko varam sagaidīt?

Par autoriem

Nozīmīgas laulības veidotāji Deivs un Mērija Goti kopš 1996. gada īsteno apņemšanos nest pārmaiņas laulāto pāru dzīvē, mācot un palīdzot viņiem stiprināt, aizsargāt un nepieciešamības gadījumā, atjaunot laulību. Deivs un Mērija ir konsultējuši pārus, vadījuši laulību seminārus un nodarbības gan ASV, gan citur pasaulē, tostarp nodarbības krīzē nonākušiem pāriem.

2017_seminars_laulibas

Mērija ir ieguvusi psihoterapeita diplomu konsultāciju un klīniskās psiholoģijas jomā, viņa ir konsultējusi un apmācījusi pārus un ģimenes kopš 1978. gada. Starptautiskās pieredzes dēļ, kā arī tāpēc, ka viņa īpaši deg par pāriem, Mērija ir specializējusies misionāru aprūpē, kā arī darbā ar pāriem, kas strādā vai kalpo ārpus savas mītnes vietnes, sadarbojoties ar Heartstream Resources. Septiņus gadus Mērija kalpoja organizācijā Young Life Vīnē (Austrijā) un Austrumeiropā, kur daļa no viņas kalpošanas bija konsultāciju sniegšana cilvēkiem no misionāru, vēstniecību un ANO kopienām. Deivs ir dzimis Indijā, ieguvis inženiera ķīmiķa grādu un 35 gadus nostrādājis inženierzinātņu, darba un kvalitātes kontroles jomā. Pusi šī laika posma viņš pavadījis, palīdzot atjaunot un bagātināt laulības. Viņš līdzdala savas zināšanas un tiekšanos pēc izcilības gan ar miljardiem dolāru vērtu uzņēmumu kolektīviem, gan pāriem, lai bagātinātu viņu laulību.

Viņiem ir četri bērni un 7 lieliski mazbērni, kurus uzskata par savu lielāko pienesumu pasaulei. Kā ģimene viņi atbalsta vietējo un starptautisko adopciju.

Kad Deivs un Mērija vada laulību semināru, viņiem patīk stāstīt, ka viņi ir ļoti atšķirīgi izglītības, pieredzes, kultūras un ticības piederības ziņā un, ka viņi ir iemācījušies priecāties par šīm atšķirībām, nevis pieļaut, ka tās izraisa konfliktu. Kopīgiem spēkiem viņi ir apzināti izveidojuši laulību, kurai ir jēga un, kas dāvā prieku, un, cerams, nes pārmaiņas pasaulē. Tagad viņi aizrautīgi aicina citus pārus meklēt jēgu un prieku arī sev, izvēloties piedzīvot Nozīmīgu laulību.

Vairāk par pasniedzējiem un viņu kalpošanu uzzini, apmeklējot viņu mājas lapu.