2017_muzikas_sparni

Ir viena diena gadā, kad viss “Prieka Vēsts” dievnams: mūziķi, slavētāji un draudzes personāls kalpo tikai bērniem, jo viņi šajā dienā ir galvenie un paši svarīgākie! Tas ir vislatvijas bērnu kristīgās mūzikas festivāls “Mūzikas Spārni”, kas šogad notiks 18.martā plkst. 16.00. (Bērzaunes ielā 6, Rīgā)

Šogad festivāls svin savu 15 gadu jubileju! Varam droši teikt, ka “Mūzikas Spārni” gadu gaitā kļuvuši par gaidītāko visas Latvijas kristīgo draudžu bērnu pasākumu. Katru gadu pasākuma apmeklētāju skaits pieaug un šogad mēs ticam par vairāk nekā 1000 bērniem un viņu ģimenēm.

Daudzi “Mūzikas Spārnu” apmeklētāji nemaz nenojauš par to, cik daudz pūļu un laika bērniem prasa sagatavošanās šim pasākumam – daudziem tas nozīmē aktīvus mēģinājumus pusgada garumā. Un ja vēl aizdomājas par visiem festivāla organizatoriskajiem procesiem – skatuves projektēšanu, dekorāciju izstrādi, video stāstu veidošanu…

Mūzikas Spārni 2017 – ceļojums kopā ar Jēzu visai ģimenei!

Šogad festivāla ietvaros notiks Konkurss un Slavēšanas svētki! Konkursā dzirdēsim 12 oriģināldziesmas. Būs skatītāju balsojums un īpaši pārsteigumi. Konkursa žūrijā un īpašo viesu statusā redzēsim visā Latvijā labi atpazīstamus un populārus mūziķus un radošas personības – My Radiant You, Valteru Gleški, Līgu Sisojevu, Diānu Dravnieci…

Festivāla otrajā daļā Slavēšanas svētki ar iemīļotiem un pazīstamiem slavētājiem un apvienoto kopkori, kuru pārstāvēs vairāk nekā 200 bērni no 17 dažādām Latvijas draudzēm.

Uz tikšanos festivālā 18.martā! Tas būs brīnišķīgs ceļojums kopā ar Jēzu visai ģimenei!
Sīkāk par festivāla norisi, formātu un vēsturi uzzini muzikassparni.lv
Skaties “Mūzikas Spārnu” galerijas no iepriekšējiem gadiem.

2017_muzikas_sparni_fb