2017_davana_latvijai_01_02

Mēs esam draudze, kas vienmēr ir bijusi kopā ar savu tautu gan tās uzvarās, gan izaicinājumos. Atzīmējot Latvijas simtgadi, esam nolēmuši apsveikt savu Valsti jubilejā.

Tādēļ aicinām tevi piedalīties dāvanas veidošanā. Mēs ticam, ka draudzē ir cilvēki, kuriem sirdī deg ideja par dziesmu, dzeju, video vai stāstiem, kas aizsniegtu un uzrunātu cilvēkus tieši šajā laikā, un varētu kļūt par vērtīgu mantojumu Latvijas nākotnei. Ja tev ir ideja dāvanai, ko mēs kā draudze varētu dāvāt Latvijai, pastāsti par to, aizpildot anketu zemāk.

Dziesma, dzeja

Mēs ticam, ka mūsu sirdīs ir redzējums par savu zemi un vārdi, kas dzimst no mīlestības. Dziesma un dzeja ir veids, kā mēs varam tos izteikt. Pat, ja vēl nevari to nosaukt par pilnvērtīgu dziesmu vai dzejoli, bet tavā sirdī ir kāds muzikāls motīvs vai spēcīga doma tekstam, droši sūti šo ideju mums.

Video sižets

Ja tava stiprā puse ir vizualizācija, un tev ir ideja par video klipu, kas saistīts ar Latviju, tad pēc iespējas detalizētāk apraksti savu redzējumu anketā.

Stāsts (pārdomas, veltījums)

Tu vari uzrakstīt īsu veltījumu, vēlējumu, savas pārdomas vai apsveikumu Latvijas valstij, izsakot, ko tev nozīme tava zeme, brīva Latvija un, kādu tu redzi tās nākotni ar Dieva acīm. Uzraksti savas galvenās atziņas vai personiski pārdzīvoto nelielā stāstā vai prozas darbā!

Kas ir tie stāsti, ko mēs nodotu nākamajām paaudzēm? Kādas ir šī laikmeta atziņas, ainas un cerības?