Sveicināti,

Tā kā organizētas lūgšanu sapulces un dievkalpojumi šobrīd uz laiku ir aizliegti, un mēs, paklausot Dieva Vārdam, ievērojam šo kārtību (Titam 3:1), un ticam un lūdzam par savas valsts vadītājiem, tomēr priecājamies, ka ir dažādas iespējas, kā mēs varam palikt vienoti.

Tāpēc gribam informēt, ka draudzes darbs NAV apstājies vai mazinājies – tieši otrādi, viss notiek un pat paplašinās. Jo tieši tagad mūsu tautai ir nepieciešama mūsu ticība, lūgšana un kalpošana. Mēs esam jau atklājuši, kā arī vēl strādājam pie dažādām iespējām, kā aizsniegt ikvienu, kam nepieciešams stiprinājums, padoms, iedrošinājums vai kāda cita veida kalpošana.

Piedāvājam šādas aktivitātes draudzes Youtube, Facebook un mājas lapās:

  1. Garīgās Brokastis 10:00
  2. Vakara svētbrīdis 20:00
  3. Svētdienas dievkalpojumu tiešraides 11:00
    (Youtube kanāls un Facebook konts)

Tāpat visi esat aicināti pievienoties ikvakara kopīgajām lūgšanām plkst. 21:00, kad savās mājās, bet vienoti, lūdzam par šo laiku un savu zemi.

!!! Atgādinām arī par ļoti vērtīgiem video resursiem draudzes TV lapā: Vārda apliecināšanas video, dažādi semināri, dievkalpojumi par aktuālām tēmām.
!!! Kā arī, parūpējieties, lai jūsu mājā skan slavas dziesmas kā pieaugušajiem, tā arī bērniem.
!!! Ģimenēm un māmiņām iesakām pievienoties kanālam: Mammīt, tev sanāk!, kur tuvākā laikā saņemsiet arī dažādus padomus, kā pavadīt laiku kopā ar saviem bērniem.
!!! Tāpat aicinām jūs regulāri sazināties ar savu Mazās Grupas vadītāju un palikt vienotiem.

Droši pievienojieties visām šīm aktivitātēm, kā arī dalieties ar tām ar saviem kolēģiem, draugiem, ģimenes locekļiem, kam nepieciešams stiprinājums! Aicinām arī iesūtīt savas idejas, jautājumus, liecības vai vajadzības pēc aizlūgšanas uz draudzes e-pastu: [email protected], vai zvanot uz draudzi: 29122418.

Šis nav laiks, lai kritizētu vai bēdātos. Šis ir mūsu laiks SPĪDĒT un lietot to, ko Dievs mums ir devis un mācījis!

Pateicoties par sapratni un aktīvu līdzdarbošanos,
Kristus mīlestībā,
draudzes mācītāji Vilnis un Līga