“Mūzikas albums tapa mīlestības dēļ. Tās dēļ mēs dziedam, spēlējam, rakstām. Mūsu satikšanās ar Jēzu ir bijusi tik spilgta, krāsaina un vienreizēja, ka to nav iespējams paturēt tikai sev. Mēs vēlamies, lai vēl tūkstošiem cilvēku, klausoties šīs dziesmas, piedzīvo to pašu, ko mēs, – piedošanu, mieru un prieku!”

No 15 dziesmām 12 ir jaunas oriģināldziesmas! Aizraujoša, piesātināta mūzika, spēcīga, aktuāla un svaidīta vēsts! Atbildot uz jautājumu: “Kāpēc rakstāt mūziku, spēlējat, dziedat? Kāpēc braukājat pa Latviju ar krāšņiem koncertiem, paši maksājot par to norisi?”, instrumentālās grupas vadītājs, taustiņinstrumentālists, daudzu dziesmu autors un aranžētājs Māris Riekstiņš teic:

“Mīlestības dēļ! Tikai un vienīgi mīlestības dēļ! Tas, ko katrs no mums piedzīvojis satiekoties ar Jēzu, ir tik spilgts, krāsains un vienreizējs, ka to nav iespējams paturēt tikai sev vien. Mēs vēlamies, lai, klausoties šīs dziesmas, cilvēki piedzīvo un no jauna pārdzīvo to pašu, ko mēs, – piedošanu, mieru, prieku un spēku!”


Produkciju iespējams iegādāties draudzes grāmatu veikalā svētdienās pirms un pēc dievkalpojuma.

Mūzika