Mēs esam draudzes Prieka Vēsts jaunieši un jaunie pieaugušie, kurus nedefinē vecums, bet degsme par Jēzu, mūsu draudzi un pilsētu. Kalpošanas vīzija ir redzēt, kā līdzcilvēki piedzīvo Jēzu, Viņam darbodamies caur katru no mums.

PVJ kalpošana izpaužas piecos veidos:

Atmodas vakari

Katra mēneša pirmajā piektdienā plkst. 19:00 tiekamies Atmodas vakarā. Tas ir laiks, kad valda patiesas slavēšanas un pielūgsmes atmosfēra. Tā ir iespēja dzirdēt uzmundrinošu un praktisku vārdu no Dieva, kas izaicinās un ekipēs ikdienā izplatīt Dieva mīlestības atziņas saldo smaržu.

Mazās grupas

Mazā grupiņa ir neliela – 3 līdz 10 cilvēku grupa, kas regulāri satiekas reizi divās nedēļās vai arī biežāk ārpus iknedēļas dievkalpojumiem un citām aktivitātēm, ar mērķi pieaugt garīgi, pasludināt evaņģēliju un aktīvi iesaistīties draudzes darbībā, un ietekmēt sabiedrību mums apkārt.

Nometnes

Vismaz divas reizes gadā tiekamies lielajās jauniešu nometnēs, kad iemainām ikdienas steigu un burzmu pret iespēju būt kopā Dieva tuvumā un sadraudzībā. Nometnes regulāri organizējam vasaras sākumā un kopīgi sagaidot jauno gadu.

Šovasar tiekamies EPICENTRĀ! Uzzini vairāk

Misija

Mēs dzīvojam, lai mīlētu Dievu un aizsniegtu līdzcilvēkus ar iepriecinošāko vēsti pasaulē. Divas reizes gadā mēs organizējam lielo PV misiju Rīgā vai citu pilsētu ielās.

Atmošanās raidījumi

TV sarunu raidījumi “Atmošanās” par jauniešiem un jaunajiem pieaugušajiem aktuālām tēmām. Video no PVJ pasākumiem un “Atmošanās” raidījumu arhīvu atradīsi draudzes “Prieka Vēsts” youtube kanālā.

Draudzes "Prieka Vēsts" jaunieši

PVJ mājas lapa

Vairāk par mums uzzināsi, ja apmeklēsi “Prieka Vēsts” jauniešu mājas lapu. Mājas lapā tu vari uzzināt visu par “Prieka Vēsts” jauniešu un jauno pieaugušo aktivitātēm, atrast savu mazo grupu, iepazīties ar PVJ vadītāju komandu un uzzināt citu svarīgu informāciju.

2016_pvj_jauniesi_www

Seko mums sociālajos tīklos Instagram un Facebook @pvjriga