“Prieka Vēsts” slavēšanas grupa

“Prieka Vēsts” slavēšanas grupas mūzika aptver plašu mūzikas stilu spektru ­- sākot no klasiskas ievirzes mūzikas, turpinot ar soul, rock, country, jazz, traditional worship, funk un hip­hop ritmiem.

Biežāk spēlētās “Prieka Vēsts” slavēšanas dziesmas vari klausīties draudzes youtube kanālā.

Vēstniecība

Draudzes mūziķi kādu laiku ir apvienojušies grupā “Vēstniecība”, kas galvenokārt darbojas evaņģelizācijas virzienā: raksta dziesmas, veido programmas, sniedz arī vieskoncertus. Grupa spēlē mūziku, kas aizdedzina un iedrošina pašus kristiešus tuvoties Dievam gan dievkalpojumu laikā, gan dažādos svētku pasākumos.

Klausies grupas “Vēstniecība” albumu “Miljons Laimes Mirkļu”.

1:16 Kliķe

Autentiski kristieši, kas lepojas ar Kristu Jēzu un lieto vārdus kā ieročus. Balss mūsdienu sabiedrībā. Apvienība “1:16 Kliķe” ir piedalījusies dažādos festivālos un ar savu mūziku aizsniegusi tūkstošiem jauniešu visā Latvijā.

Koncerti draudzē “Prieka Vēsts”

Draudzē “Prieka Vēsts” ir notikuši vairāki augstākās klases kristīgās mūzikas koncerti. Slavenākie mākslinieki, kas ir viesojušies draudzē, protams, ir Michael W. Smith un Israel Houghton & New Breed. Bet uz draudzes platformas ir kāpuši arī tādi kristīgajā mūzikā populāri mākslinieki, kā Hantlijs Brauns, grupa Delirious?, Viktors Kļimenko un citi.

Draudzē koncertus snieguši: Israel HoughtonMichael W. Smith, Nina Ostrema, Hantlijs Brauns, Viktors Kļimenko, Limora Šapina, Delirious?, Rebecca St. James, Rebeka Kontusa