Tas ir stāsts par puisi, kurš savā dzīvē nonāk līdz brīdim, kad saņemt atbildes uz jautājumiem viņam kļūst svarīgāk par pašu dzīvi.

Šī ir izrāde ar dinamisku sižetu, dažādiem mūzikas stiliem, deju uzvedumiem, gaismu efektiem un video projekcijām. Tas izrādi padara aizraujošu, košu un neaizmirstamu!

GAISMAS ĒNĀ – mūzikls mūsdienu jaunietim! Mūzikla pamatā ir stāsts par puisi, kuram bērnībā tēvs aizgāja bojā autokatastrofā, un no tā laika māte dzīvo savu noslēgtu un aizņemtu dzīvi, bet no mazā zēna ir izveidojies īsts 21.gadsimta produkts. Egoistiskais jauneklis ar cietu, vienaldzīgu sirdi. Attiecību problēmām un dzīves jēgas meklējumiem, kuram brīžiem viss iet „kā pa sviestu”, bet citreiz atkal šķiet, ka nekam uz zemes nav jēgas.

gaismas_ena_02

Attiecības ar vienmēr aizņemto māti tikai pasliktinās. Mīļotā meitene pieprasa lietas, ko puisis viņai nespēj sniegt. Draugos nākas vilties. Sarežģījumi, vientulība, izklaides… Dzīve steidzas. Rītu nomaina vakars, nakti – diena. Taču ik pa laikam puiša dzīvē atskan „Tev pienācis pasts”. Tā ir vēstule, kas jaunajam cilvēkam liek aizdomāties par dzīves jēgu, vērtībām un meklēt atbildes uz jautājumiem. Sākumā tas viņu tracina, bet tad aizvien biežāk pēc nakts tusiņiem viņš dzird savu sirdi lūdzam:

Gribu prieku neviltotu, laimi tūkstoš gadu garumā. Es gribu pacelties spārnos un aizlidot tālu prom. Un gaismu paturēt sirdī, to mūža garumā dot. Vai tiešām mēs nolemti būrim, ar tukšumu sirdī būt? Vai tiešām bez saules, bez vēja mēs varam laimīgi kļūt? (Fragm. No dziesmas „Ilgas”)

Cauri gadsimtiem pasaulē ir izveidojušies daudzi absurdi uzskati, tradīcijas un mācības par Dievu, kas nesaskan ar Bībeli. Taču patiesība ir tāda, ka cilvēks ir mūžīgs ­ viņš nav tikai kauli, asinis un muskuļi, Dievs tam ir devis mūžīgu dvēseli un garu, un tāpēc arī šodien ikvienam no mums ir tiesības:

  1. uzzināt, ko Jēzus izdarīja pie krusta mūsu vietā un kas tagad jādara mums, lai tikai dzīves beigās neatklātos, ka ir izdarīta kļūda, kuru nevar salīdzināt ar nepareizas skolas, profesijas vai dzīves drauga izvēli. Šī izvēle noteiks mūsu likteni mūžībā ­ vai baudīsim mūžīgu dzīvi kopā ar Dievu vai arī nonāksim mūžīgā pazušanā;
  2. saprast, kam piederēs tava dvēsele un kas ar tevi notiks, kad pēdējo reizi aizvērsi savas acis;
  3. noskaidrot, kāpēc Dievs tevi sūtīja uz šīs zemes;
  4. iepazīt To, kurš tevi mīl un ir izdarījis visu, lai tu varētu būt brīvs un, nodzīvojis skaistu, pilnvērtīgu dzīvi uz zemes, nonāktu mājās pie sava Tēva.

Ja tas tevi interesē, tad saproti ­- tā nav nejaušība, ka Tu saņēmi aicinājumu ierasties pēc sūtījuma no Debesīm.

Dievam nav nejaušību. Ir svarīgi, lai tu atsauktos Viņa aicinājumam.

Skaties mūzikla galeriju

gaismas_ena_04

gaismas_ena_03

gaismas_ena_01