2015_dievkalpojums

Dievnams ir liels, un vietu skaits pietiekošs, tāpēc var brīvi, bez citu palīdzības, iet zālē un izvēlēties sēdvietu – vai nu zālē vai tribīnēs. Pamatstāvā, atrodas garderobes, labierīcības, grāmatu galds, kafejnīca, telpas bērniem, pusaudžiem utt.

Dievkalpojuma norise

Slavēšana
Kopīgi dziedot pateicības un Dievu godinošas dziesmas, izpaužam Dievam savu mīlestību. Dziesmu vārdi tiek rādīti uz ekrāniem.

Informatīvie ziņojumi
Video par aktuālajiem draudzes notikumiem.

Brīvprātīgais ziedojums
Ziedojumi ir brīvprātīgi saskaņā ar katra cilvēka pārliecību, sapratni un gribu, kas balstās Dieva Vārda pamatprincipos. Uzzini vairāk par draudzes finansējumu.

Pielūgšana
Slavēšanas turpinājums – iespēja no sirds izteikt savu mīlestību, pateicību un apbrīnu Dievam.

Svētruna
No Dieva sirds nodota vēsts draudzei. Spēcīgs, praktisks un dzīvi mainošs Vārds, ko bieži papildina – spilgtas ilustrācijas, reāli piemēri no dzīves un patīkams humors.

Lūgšana un aizlūgšana
Lūgšanas un aizlūgšanas par konkrētām vajadzībām. Uzzini, kā saņemt draudzes aizlūgšanu.

Dievkalpojuma apraksts ir shematisks, un mācītājs, Svētā Gara vadīts, to var mainīt pēc vajadzības. Lūgšanas laikā kristieši var lūgt Dievu Svētā Gara mēlēs, kas ir sekojoša zīme Svētā Gara saņemšanai un izpaužas kā jaundzimušā gara valoda komunikācijā ar Dievu.

Svētais Vakarēdiens draudzē “Prieka Vēsts” tiek baudīts katra mēneša pirmajā svētdienā.

Svarīga informācija vecākiem un viesiem

Dievkalpojuma laikā bērniem no 3–10 gadiem notiek svētdienas skola. Pusaudžiem no 11-14 gadiem “PVP” nodarbības. Mazuļi līdz 3 gadiem ar vecākiem var uzturēties spēļu istabā, kur pieejama video translācija vecākiem.

Dievkalpojumi katru svētdienu tiek tulkoti uz krievu un angļu valodu. Austiņas iespējams saņemt pie kārtības dienesta dalībniekiem, vai uzjautājot jebkuram kalpotājam.

Vairāk par dievkalpojuma norisi.