Saistībā ar epidemioloģisko situāciju mūsu valstī, valdība ir pieņēmusi vairākus ierobežojumus, kas attiecas arī uz dievkalpojumu norisi. Būtiskākais no tiem par sejas masku lietošanu sabiedriskās vietās. Sejas maskas ir jāvalkā, ja pasākums nav organizēts un netiek nodrošināts ar personalizētām sēdvietām, un nav iespējams ievērot 2 metru distanci. Šīs prasības k/c “Prieka Vēsts” telpās tiek nodrošinātas.

Tāpēc, lai Tu šajā ierobežojumu periodā varētu apmeklēt dievkalpojumu, nelietojot sejas masku dievkalpojuma zālē – brīvi pielūgt un slavēt – bet tajā pašā laikā cienot un ievērojot noteikumus, ir jāreģistrējas uz kādu no dievkalpojumiem (9:00 vai 11:00). Reģistrējoties Tev tiks piešķirta fiksēta sēdvieta (konkrēta vieta zālē, kur varēsi sēdēt visu ierobežojumu periodu). Tie, kuri objektīvu iemeslu dēļ nebūs reģistrējušies līdz piektdienas pusdienlaikam, to varēs izdarīt svētdien klātienē pie ieejas zālē.

Ierobežojumu periodā nedarbosies svētdienas skola, mazuļu pieskatīšana, bērnu koris un iesakām virsdrēbes ņemt līdzi zālē. 

Vecākiem, kuri uz dievkalpojumu ieradīsies ar bērniem, ir jānodrošina, ka viņi atradīsies blakus visu dievkalpojuma laiku, netraucējot citiem dievkalpojuma apmeklētājiem. 

REĢISTRĀCIJA UZ DIEVKALPOJUMU