Muzikālās izrādes “Laimes Rekviēms” DVD | Izrāde par mums pašiem. Par mīlestību un sapņiem, atmiņām un cerībām, zaudējumiem un jaunām iespējām. Izrādē – skaistas oriģināldziesmas, video projekcijas, humors un lieliskas atziņas.

DVD cena – 12.00 EUR
Izrādi iespējams iegādāties arī augstas kvalitātes digitālā versijā VIMEO lapā

PASŪTĪT

 


 

Džona Bevīra grāmata “Goda Balva” | Grāmata iztulkota latviešu valodā draudzes tulkošanas komandas vadībā. Tā atklāj, cik svarīgi ir godāt vadītājus un līdzcilvēkus. Cik bezgala nozīmīgi – parādīt godu savam dzīvesdraugam, bērniem, vecākiem un pats galvenais, pāri visam, godāt Dievu To Kungu.

Grāmatas cena – 6.99 EUR

PASŪTĪT

 


 

Mūzikas Spārni 2018 DVD | Konference bērniem un slavēšanas svētki. Mūsdienīgi, krāsaini, asprātīgi un bērniem saprotamā veidā. Konferencē apskatītās tēmas: Dievam es patīku, Pieslēdzies, Spīdi.

DVD cena – 7.00 EUR
Konferenci iespējams iegādāties arī augstas kvalitātes digitālā versijā VIMEO lapā

PASŪTĪT

 


 

Big Band Gospel DVD | Valters Gleške un Mirage Jazz Orchestra. Neaizmirstams vakars ar majestātisku pielūgšanu, pasaules klases aranžijām un vienreizēju izpildījumu. Lieliska dāvana svētkos un ikdienā.

DVD cena – 7.00 EUR
Koncertu iespējams iegādāties arī augstas kvalitātes digitālā versijā VIMEO lapā

PASŪTĪT

 


 

Ziemassvētku dziesmu izlase DVD | 16 skaistāko Ziemassvētku dziesmu izlase no draudzes svētku pasākumiem. Mācītāja uzruna un videostāsti no dažādu cilvēku dzīvēm.

DVD cena – 5.00 EUR

PASŪTĪT

 


Apmaksas kārtība

Aizpildi pasūtījuma formu un 1 darba dienas laikā norādītajā e-pastā saņemsi rēķinu.
Pasūtījumu vari apmaksāt ar pārskaitījumu.

Piegāde

Saņemt DVD vai grāmatu vari kristīgajā centrā “Prieka Vēsts” vai izmantojot Omniva, Pasta Stacijas vai Latvijas Pasts pakalpojumus. Sūtījums tiek iepakots, izmantojot Latvijas Pasts bandroles.

Piegādes ātrums

Pasūtījums sasniegs galamērķi 5-7 darba dienu laikā kopš pasūtījuma apmaksas brīža, ja tā izpilde ir Latvijas teritorijā.


 

2018_produkcijas_bilde

Ar draudzes plašo produkcijas piedāvājumu iespējams iepazīties produkcijas sadaļā mājas lapā. Šo un citu draudzes produkciju, kristīgo literatūru, dažādus suvenīrus un dāvanas iespējams iegādāties draudzes grāmatu veikalā svētdienās pirms un pēc dievkalpojuma.