Cikls “Dziedināšana šodien” (sepmtebris) 4 CD komplekts

PV_2015_2924 PATIESĪBAS ceļā uz dziedināšanu
sludina: Līga Gleške
Dziedināšana ir Jaunās Derības tiesības un privilēģija. Dziedināšana ir jāpaņem ar varu, jo mums ir ienaidnieks, kurš nesnauž. Cīņa par savu veselību, pirmkārt, ir garīga cīņa. Garīgā realitāte ir daudz nopietnāka un reālāka par fizisko un redzamo. Stāvi velnam pretī ar ticību! Ar ticību mēs valdām garīgajā pasaulē un iegūstam pārliecību. Izvēlies uzticēties Dievam līdz galam.

SAŅEMOT Dieva gribu
sludina: Dāvids Gleške
Dziedināšana vispirms ir garīga pozīcija. Kad tu identificē sevi ar Dieva Vārdu, tu kļūsti par to – sākumā garīgi, pēc tam arī fiziski.

ATTĪSTI sesto maņu
sludina: Vilnis Gleške
Ir svarīgi, lai mēs nepārstājam ticēt, ka Dievs dziedina. Mums ir jāattīsta sava sestā maņa – ticība. Mācītājs Vilnis Gleške māca par traucēkļiem, kas neļauj saņemt dziedināšanu.

NEAPGĀŽAMS ARGUMENTS
sludina: Vilnis Gleške
Tas nav jautājums vai Dievs grib dziedināt. Dievs ir atdevis savu Dēlu par to, lai tu būtu dziedināts. Domā, runā un rīkojies kā dziedināts!

 


 

PV_2015_106

Uzvarošā TICĪBA
sludina: Dāvids Gleške, Līga Gleške | valoda: latviešu
Ticība vienmēr triumfē! Ticība nav ticēt, ka Dievs to var! Ticība ir zināt, ka Jēzus to ir izdarījis un tas ir mans. Tā ir mūsu pozitīvā atbilde uz Dieva žēlastību

Skandalozā ŽĒLASTĪBA
sludina: Vilnis Gleške, Dāvids Gleške | valoda: latviešu
Žēlastība atnāca caur Jēzu Kristu un izmainīja pilnīgi visu. Nav iespējams dzīvot gan žēlastībā, gan bauslībā. Dieva griba nav kaut kas, kas automātiski piepildās mūsu dzīvē, bet mums ir nepieciešams līdzdarboties.

JĒZUS
sludina: Līga Gleške, Dāvids Gleške | valoda: latviešu
Jēzus cilvēciskā un dievišķā daļa. Atšķirība starp debesu valstību un Dieva valstību. Jēzus domas un vārdi par valstību. Kā Jēzus demonstrēja valstību? Debesu valstības atrašanās vieta un mūsu loma tajā.

Dieva valstības LIKUMI
sludina: Vilnis Gleške, Dāvids Gleške | valoda: latviešu
Savā ikdienā mēs esam pakļauti dažādiem fizikas un dabas likumiem, kas vienkārši eksistē neatkarīgi no mums un mūsu zināšanām par tiem. Tāpat ir garīgi likumi, kas attiecas uz mums. Kas ir ticības likums? Kā tas funkcionē un ietekmē mūs?


Produkciju iespējams iegādāties draudzes grāmatu veikalā svētdienās pirms un pēc dievkalpojuma.