siev_1

Vasara un dažādi pasākumi tik tiešām ir lieliska kombinācija atmiņā paliekošiem piedzīvojumiem, jauniem iespaidiem un draudzībām.

Sieviešu dienas nometne “Viss ir par Tevi” jau atkal bija viena koša un brīnišķīga satikšanās, ko neaizmirst. Sieviešu prieka dzirksti nespēja mazināt pat milzu vētra, kas šajā dienā pāršalca Latviju. Protams, tas, ka dienu pavadījām draudzes “Prieka Vēsts” mājīgajās telpās, ļāva justies omulīgi un pasargāti.

siev_2

Baudījām skaistus kopā būšanas mirkļus, dzirdējām aizkustinošus stāstus par atbildētām lūgšanām, sirds dziesmas, ko izpildīja dažādas solistes, spēcīgu Vārdu no Tēva sirds.. dejojām, priecājāmies, lūdzām viena par otru.. un pāri visam izbaudījām to, ka Jēzus pats bija mūsu vidū ar Savu pieskārienu un mīlestību.

Protams, sieviešu pasākumā neiztikt bez gardām kafijas pauzēm un arī jautrām aktivitātēm!

siev_3

Mums dotas brīnišķas dāvanas no Debesīm – prieks, miers, mīlestība, žēlastība, piedošana, drosme, veselība, labklājība garam, dvēselei un miesai, kas mums ir par velti, bet Jēzum maksāja visdārgāko cenu! Baudīsim no šī bagātīgi uzklātā galda katru dienu!