2019. gadā durvis vēra draudzes jaunais nams, kurā atrodas telpas svētdienas skolai, sapulcēm, konferencēm, mazo grupu darbam, kafejnīcai, draudzes biroja darbam, kā arī multifunkcionāla zāle dažāda lieluma pasākumiem.

2019_draudzes_nams_arpuse_01

Noskaties video apskatu par draudzes jaunā nama celtniecību. Vai skaties jaunā draudzes nama fotogaleriju.

Draudzes dievkalpojumi notiek lielā, gaišā, mūsdienīgā un multifunkcionālā ēkā. Lielā zāle ir aprīkota ar 2500 sēdvietām. Bez lielās zāles, kurā norisinās dievkalpojumi, draudzē ir daudz citu telpu, kuras regulāri tiek izmantotas, lai dažādās kalpošanas un draudzes darbs noritētu efektīvi.

Draudzes "Prieka Vēsts" ēka

Noskaties draudzes nama 10 gadu jubilejas video, kurā vari iepazīties ar nama celtniecības vēsturi un to, kādiem mērķiem tiek izmantotas draudzes telpas.

Pirms un pēc dievkalpojuma ikviens var apmeklēt mājīgo draudzes kafejnīcu, kurā vienlaicīgi var uzturēties līdz pat 150 cilvēkiem.

Draudzes "Prieka Vēsts" kafejnīca

Draudzē regulāri notiek ūdens kristības. Šim notikumam ir paredzēta speciāla zāle ar piemērotu baseinu un palīgtelpām.

Draudzes "Prieka Vēsts" kristību zāle

Draudzes apmeklētājiem atvēlētas trīs autostāvvietas nama teritorijā, tīras un mūsdienīgas labierīcības, lifts, ko ērti izmantot cilvēkiem ar kustību traucējumiem un jaunajām māmiņām, kā arī daudzas citas ērtības.

Draudzes “Prieka Vēsts” nama fotogalerija

Draudzes “Prieka Vēsts” jaunā nama fotogalerija.