retrits_2023-min

Retrīts aicina jauniešus un jaunos pieaugušos pulcēties uz trīs fantastiskām dienām, lai baudītu Dieva klātbūtni un labu atpūtu.

Retrītā tevi sagaida: Vairākas sesijas ar slavēšanu un dažādiem spīkeriem. Slavēšanas vakars ar Svētā Gara vadītu kalpošanu. Atpūta pie dabas lieliskā vietā. Iespēja sportot, sauļoties, peldēties, baudīt dažādas vasaras aktivitātes un būt sadraudzībā. Būs arī čill zona ar Maksimālista kafejnīcu.

Laiks un vieta: 22. – 24. jūnijs , Zaļenieki “Eglītes”. (Programma zemāk.)

Dalības maksa:
Reģistrējoties no 1. līdz 31.maijam, 40 EUR.
Reģistrējoties no 1. līdz 18.jūnijam, 45 EUR.

Dalības maksu var iemaksāt draudzes info centrā vai veicot pārskaitījumu uz draudzes kontu:

Kristiešu draudze “Prieka Vēsts”
Reģ. Nr.: 90000083853
LV71UNLA0050017707117
Maksājuma mērķis: Dalības maksa Retrīts | Vārds, Uzvārds

REĢISTRĀCIJAS ANKETA

 

Retrītā var piedalīties jaunieši un jaunie pieaugušie no 15 gadu vecuma.

Nokļūšana: Pēc iespējas ar personīgo vai draugu transportu. Ja nav iespēja saorganizēt transportu, lūdzu, norādi to reģistrējoties.

Nodrošinām: Ēdināšanu (6 ēdienreizes + 2 našķu reizes), Dušas, WC, Sporta inventāru, dzeramo ūdeni, mobilo telefonu uzlādes punktus, iespēju piedalīties organizatoru sarūpētajās atrakcijās.


Līdzi jāņem: telts un viss nakšņošanai teltī, higiēnas lietas, pretodu līdzeklis, sportisks apģērbs, peldlietas, Bībele, vieta pierakstiem, mīļākā krūze vai ūdens pudele. Ja nepieciešams arī nauda, lai norēķinātos kafē.

Nepilngadīgām personām! Lai piedalītos pasākumā nepilngadīgai personai un viņas vecākiem ir jāiepazīstas ar šiem noteikumiem, kā arī tos izprintētā un parakstītā veidā (vecāks paraksta) jāiesniedz draudzes Info centrā. 

Galerija no iepriekšējiem gadiem. 


Programma

retrits_programma_2023