Draudze “Prieka Vēsts” ir patiesi svētīta ar to, ka tajā regulāri viesojas atzīti sludinātāji no visas pasaules. Draudzē ir notikuši arī vairāki pasaules populārāko kristīgo mūziķu koncerti. Piedāvājam iepazīties ar daļu no viesiem, kas ir kalpojuši draudzē “Prieka Vēsts”.

Sludinātāji

Bill Johnson, Bils Džonsons, Bethel draudze

Bils Džonsons – ASV draudzes “Bethel” vecākais mācītājs.

Joakim Lundqvist, Livets Ord

Joakim Lundkvists  – Zviedrijas pilsētas Upsalas draudzes “Word of Life” vecākais mācītājs.

Igor Nikitin, Igors Ņikitins

Igors Ņikitins  – Kristīgā televīzijas tīkla “Trinity Broadcasting Network” prezidents.

Pāvels Godava, Paul Godawa

Pāvils Godava – Polijas pilsētas Košalinas draudzes “Water of Life” vecākais mācītājs un pasaulē atzīts vārda skolotājs.

Guy Peh, Guy Peh ministries

Gī Pe – pasaulē atzīts misionārs no Dallasas ASV. Liels draudzes “Prieka Vēsts” draugs, kurš regulāri sludina draudzes pavasara konferencēs.

Draudzes pastāvēšanas vēsturē, esam uzņēmuši viesus no visas pasaules. Te ir tikai daži no viesiem: Pīters Daniels (Austrālija), Kriss Valotons (ASV), Vjačeslavs Gončarenko (Baltkrievija), Tods Bentlijs (Kanāda), Karls Gustavs Severīns (Zviedrija), Saimons Poters (Lielbritānija), Alberts Turnpu (Igaunija), Mieke Vandenberge (Beļģija), Rolfs Auke (Novēģija) un citi.

Kristīgie mūziķi

Israel Houghton, Israel Houghton in Riga

Israel Houghton & New Breed. Grupas „Israel & New Breed” līderis Izraēls Hjūtons ir viens no slavēšanas un pielūgšanas visvairāk iemīļotajiem māksliniekiem kristīgās mūzikas pasaulē. Vairāku Grammy un citu atzītu balvu ieguvējs.

Delirious?

Delirious? Populāra kristīgā grupa no Lielbritānijas. Grupa ir tādu populāru slavēšanas dziesmu, kā “Rain Down”, “Majesty”, “I Could Sing of Your Love Forever” autori un oriģinālie izpildītāji.

Michael W. Smith concert in Riga, Latvia

Michael W. Smith – Iespējams pasaulē slavenākais kristīgais mūziķis. Vairāku Grammy balvu ieguvējs, American Music Award saņēmējs. 2014. gadā ASCAP asociācija viņu atzina par “kristīgās mūzikas stūrakmeni”. Pazīstams ar tādām slavēšanas dziesmām, kā “Heart of Worship”, “Healing Rain”, “Holy, Holy”, “Our God is an Awesome God”.

Daži no mūziķiem, kas ir snieguši koncertus draudzē “Prieka Vēsts”: Rebeka St. Džeimsa (ASV), Limora Šapira (Izraēla), Viktors Kļimenko (Somija), Rebeka Kontusa (Igaunija), Valdis Indrošonoks (Latvija) etc.