“Manfrēda piedzīvojumi”
Notikums ābeļu dārzā, kurā nepaklausīgais Ābolītis no Ābolu ģimenes iepazīstas ar viltīgo tārpu, kurš apgalvo, ka viņam garšo tikai zirņi, taču īstenībā viņam garšo āboli. Naivā uzticēšanās mazo varoni noved pie lielas nelaimes. Vai kāds viņam var palīdzēt?
Āboli dārzā nav vieni. Par viņiem rūpējas dārza saimnieks – Labais Dārznieks. Vai viņš spēs palīdzēt? Vai viņš spēs vērst par labu to, kas noticis? Mīļa un reizē pamācoša izrāde – kā atšķirt draugus no nedraugiem un cik labi ir paklausīt saviem vecākiem.

“Biškopis un Bites”
Aizraujoša, negaidītiem notikumiem bagāta izrāde par gādīgo Bišu māmiņu un viņas bērniem: Draiskuli, Čaklīti, Sapņotāju un Resnuli. Bišu saimes bezrūpīgā vasara iet uz beigām. Labā Biškopja aprūpētās bites dzīvo drošībā. Bet vai tāds Biškopis vispār ir? Vai kāds viņu ir redzējis? Bišu stropā izceļas dumpis! Tikmēr negantās lapsenes var netraucēti uzbrukt un mieloties ar zagto medu. Kas uzvarēs – slinkums un ļaunums vai draudzība un mīlestība?Sapnis lidot: Vai arī tavā sirdī ir nepiepildīti sapņi? Kā tos piepildīt un vai kāpuriņiem tas izdosies?

“Sapnis Lidot”
Vai ari tavā sirdī ir nepiepildīti sapņi? Kā tos piepildīt, vai tas var izdoties? Izrāde par diviem kāpuriņiem, no kuriem vienam sirdī bija sapnis lidot. Izrāde iedrošina un palīdz noticēt, ka viss ir iespējams. Tikai jāizdara pareizā izvēle. Gluži tāpat, kā to izdarīja abi kāpuriņi, uzticoties savam Radītajam, tikai katrs savā veidā. Kāds ir tavs sapnis?


Režisore: Ināra Rozenberga Izrādēs piedalās: Maija Pole, Rita Vīgante, Līga Sisojeva, Gatis Tumševics, Artis Karnišauskis, Ināra Rozenberga, Vija Krusta, Ainārs Goša, Agris Vimba, Ilze Zvēra, Jānis Lemantovičs, Elmārs Baltiņš, Dace Jume, Ingus Kurtišs, Gatis Līcis, Guntis Kumačevs, Dace Veipa, Aigars Grasmanis.
Izrādes tapušas: “Manfrēda piedzīvojumi” – 1999 g., “Biškopis un Bites” – 2000 g., “Sapnis lidot” – 2001 g.

Produkciju iespējams iegādāties draudzes grāmatu veikalā svētdienās pirms un pēc dievkalpojuma.

Produkcija bērniem