IZRĀDES ANOTĀCIJA

Dramatiska izrāde par mums pašiem. Par mīlestību un sapņiem, par atmiņām un cerībām, par zaudējumiem un jaunām iespējām. Ronalds ir mērķtiecīgs uzņēmējs ar stipru gribasspēku, drosmīgiem sapņiem un lieliem plāniem. Viņam it kā ir viss, pēc kā daudzi tikai kāro, taču, vai ar to pietiek, lai nesalūztu no nepārtrauktās spriedzes, cēlumiem un kritumiem, lai nenodarot pāri sev un saviem mīļajiem, sasniegtu iecerēto? Negaidītu sakritību rezultātā Ronalds ar saviem radiem un draugiem nokļūst situācijā, kas piedāvā neparastu iespēju – uz mirkli apstāties un paraudzīties uz visu no malas.
Vai redzētais viņu apmierinās? Un galvenais, vai iespējams vēl ko mainīt?

11 oriģināldziesmas, video projekcijas, humors un lieliskas atziņas + bonusa video.
Subtitri: lv | rus | en

IZRĀDĒ PIEDALĀS

Valters Gleške (Ronalds), Karīna Burmistrova (Ieva, Ronalda sieva), Luīze Tumševica (Alise, meita), Dāvids Gleške (Gustavs, Ronalda brālis), Selga Gulbe (Ronalda mamma), Igors Eglītis (Ievas tētis), Una Berga (Ronalda mīļākā), Aigars Strods (Augusts), Sintija Gotharde (Kristīne), Dāvis Pēterkops (Ričards), Kaspars Tumševics (Ronalda brālēns), Anda Tīdemane (brālēna sieva), Andris Bisenieks (Vjačeslavs), Ilze Zvēra (Vjačeslava asistente), Uldis Zvirgzdiņš (Miks). Oficianti: Armands Jaunzems (Edgars), Rita Vīgante (Zanda),
Linda Ervalde (Anete).

Video DVD formātā iegādājies kristiešu centra “Prieka Vēsts” grāmatu veikalā svētdienās pirms un pēc dievkalpojuma. DVD cena – 12.00 EUR.
Pirkumā ietilpst izrādes un bonusa video. Pieejami subtitri latviešu, angļu un krievu valodās.

Pasūtīt izrādes DVD vari sazinoties ar draudzes ofisu – [email protected]

 

laimesrekviems.lv