­Nama uzkopšana

Kalpošana palīdz draudzei būt funkcionālai, drošai un skaistai. Tā rada patīkamu atmosfēru un līdz ar to palīdz arī visam pārējam darbam būt veiksmīgam. Vari pieteikties uz īpašiem uzkopšanas darbiem pēc pasākumiem, vai uz sezonāliem darbiem. Kā arī pasākumu laikā un pēc tiem, pārliecināties vai labierīcībās viss ir skaisti un tīri, vai zāles paklāji kārtībā un foajē spoguļi atkal mirdz, telpas svaigi smaržo un nekur nekas nemētājas.

Garderobe

Rudens un ziemas sezonā, pirms un pēc dievkalpojuma, un citos pasākumos.

Dārza darbi

Sezonālie darbi – sakārtot, laistīt, ravēt, apgriezt krūmus.

Saimnieces ­

Jebkurā nometnē un lielākā pasākumā ir liela vajadzība pēc saimniecēm (ne obligāti pavāriem, bet cilvēkiem, kuri prot garšīgi gatavot) un tiem, kas palīdz apkalpot, saklāt galdus, pēc tam visu nomazgāt un novākt. Ja vien tu pieļauj domu, ka kādreiz varētu palīdzēt, aizpildi anketu un mēs tev piezvanīsim.

Viesu apkalpošana

Mūsu viesi ir pieraduši, ka viņi vienmēr tiek izcili uzņemti un garšīgi pacienāti, tāpēc, ja tev ir iemaņas galda klāšanā, servēšanā un apkalpošanā, piesakies un mēs ar tevi sazināsimies.

Transports ­

Sevišķi, ja uz lieliem pasākumiem vari palīdzēt ar nopietnāku tehniku – autobusu vai smago mašīnu.

Auklītes

Katru reizi, kad tiek rīkoti kādi semināri vai ārpuskārtas pasākumi, paceļas jautājums: „Bet ko ar bērniem?” Tāpēc tava palīdzība – vienkārši pieskatīt, parotaļāties ar bērniem uz pāris stundām – vienmēr būs ļoti nepieciešama.

Floristi, šuvēji un citi palīgi  

Palīdzēt sakārtot, izgludināt, novākt, iztīrīt.

Pieteikties kalpošanai