Tie, kam pāri 65 jeb draudzes “Zelta Fonds”

“Draudzes sirmās galvas ir mūsu draudzes bagātība un gods. Es pateicos Dievam par mūsu draudzes “Zelta Fondu”. Jo īpaši par tiem, kas uzticīgi, varonīgi un pašaizliedzīgi ir staigājuši savu dzīves ceļu kopā ar Dievu. Kuri audzina, aizstāv, aizsargā un pamāca jaunākos. Šie cilvēki ir mūsu draudzes dārgums un saknes, svētības un stabilitātes mugurkauls. Tā Kunga draudzē ne jaunie ir kas bez vecajiem, ne vecajie var iztikt bez jaunajiem. Lai Dieva spēks, miers, veselība un cieņa mūsu sirmajām galvām!” saka draudzes mācītājs Vilnis Gleške.

Senioru kalpošana

Izbraucieni

Katru vasaru “Zelta Fonds” dodas ekskursijā, apceļojot skaisto Latviju. Ekskursiju mērķi un brauciena maršruts parasti tiek sagatavots kopīgi ar “Zelta Fonda” aktīvistiem. Papildus “Zelta Fonds” dodas arī nelielos izbraucienos, piemēram, kopīgi sēņot, ogot, makšķerēt vai pastaigāties gar jūru.

Senioru aktivitātes

Aprūpe

Draudzes cilvēki, kas sasnieguši 65 gadu vecumu un vairāk, tiek īpaši aprūpēti un cienīti. Draudzē ir cilvēki, kuri vajadzības gadījumā apciemo, aizlūdz vai praktiski palīdz kādā no viņu vajadzībām. Tiem “Zelta Fonda” locekļiem, kam nepieciešama kāda palīdzība, ir iespēja par to ziņot draudzes Informācijas centrā, aizpildot anketu, vai zvanot uz draudzes ofisu. Tas ir atbalsts mūsu draudzes cilvēkiem, lai viņi slimības vai citu sarežģījumu gadījumā nepaliktu vieni, bet lai būtu kopā ar kādu, kas spēj atbalstīt gan praktiski, gan emocionāli. Ja arī tu esi vecumā virs 65 gadiem, nāc un pievienojies “Zelta Fondam”!

Pievienoties “Zelta Fondam” iespējams aizpildot anketu draudzes Informācijas centrā vai personīgi pēc dievkalpojuma caur Kārtības dienestu, uzmeklējot kādu no “Zelta Fonda” pārstāvjiem.

Sīkāka informācija, zvanot uz draudzes biroju.