Mēs esam draudzes Prieka Vēsts jaunieši un jaunie pieaugušie, kurus nedefinē vecums, bet degsme par Jēzu, mūsu draudzi un pilsētu. Kalpošanas vīzija ir redzēt, kā līdzcilvēki piedzīvo Jēzu, Viņam darbodamies caur katru no mums.

PVJ kalpošana izpaužas vairākos veidos:

Atmodas vakari

Katra mēneša pirmajā piektdienā plkst. 19:00 tiekamies Atmodas vakarā. Tas ir laiks, kad valda patiesas slavēšanas un pielūgsmes atmosfēra. Tā ir iespēja dzirdēt uzmundrinošu un praktisku vārdu no Dieva, kas izaicinās un ekipēs ikdienā izplatīt Dieva mīlestības atziņas saldo smaržu. Sajūti Atmodas Vakaru gaisotni, skatoties video no iepriekšējiem Atmodas Vakariem.

Jauniešu vakari

Katra mēneša trešajā nedēļā kopā sanāk draudzes jaunieši, lai mācītos par jauniešiem aktuālām tēmām un būtu sadraudzībā.

Mazās grupas

Mazā grupiņa ir neliela – 3 līdz 10 cilvēku grupa, kas regulāri satiekas reizi divās nedēļās vai arī biežāk ārpus iknedēļas dievkalpojumiem un citām aktivitātēm, ar mērķi pieaugt garīgi, pasludināt evaņģēliju un aktīvi iesaistīties draudzes darbībā, un ietekmēt sabiedrību mums apkārt. Ja vēlies pievienoties Mazajai Grupai, aizpildi anketu, un mēs atradīsim piemērotāko grupu tieši tev.

Nometnes un festivāls

Vismaz divas reizes gadā tiekamies lielajos jauniešu pasākumos – festivālā un nometnēs, kad iemainām ikdienas steigu un burzmu pret iespēju būt kopā Dieva tuvumā un sadraudzībā. Festivālu regulāri organizējam vasaras sākumā, bet nometni vasaras noslēgumā un sagaidot jauno gadu.

Misija

Mēs dzīvojam, lai mīlētu Dievu un aizsniegtu līdzcilvēkus ar iepriecinošāko vēsti pasaulē. Divas reizes gadā mēs organizējam lielo PV misiju Rīgā vai citu pilsētu ielās.

Atmošanās raidījumi un video īsfilmas

TV sarunu raidījumi “Atmošanās” par jauniešiem un jaunajiem pieaugušajiem aktuālām tēmām. Video no PVJ pasākumiem, video īsfilmas un “Atmošanās” raidījumu arhīvu atradīsi draudzes “Prieka Vēsts” youtube kanālā.

Seko mums sociālajos tīklos Instagram un Facebook @pvjriga