Jēzu jau biju iepazinis. Kad 14 gadu vecumā ziemā saslimu, sākumā dakteris un vecāki domāja, ka tā ir gripa, kas vienkārši jāizslimo, bet temperatūra cēlās, krita un atkal cēlās. Parādījās sāpes locītavās. Locītavu sāpes un citi simptomi tikai saasinājās līdz patiesi kļuva par problēmu. Izmeklējumi, slimnīca un izrādījās, ka man ir reimatisms – sirds un locītavu iekaisums. Tā manas izredzes uz pilnvērtīgu dzīvi tika pārsvītrotas. Ilgstoša ārstēšanās, tomēr problēma nepazuda.

Reiz, kad ar vecākiem bijām izbraukuši pie ticīgiem cilvēkiem, kur notika lūgšanas, es izgāju ārā, un tad tas sākās. Sirds vājums. Es svīdu, gribēju tikt ar to galā pats, bet, kad beigās nosvīdis, bezspēkā un uz ģībšanas robežas iegāju pie tiem cilvēkiem, viņi, mani ieraudzījuši, sāka par mani lūgt Dievu. Tad kāda vecāka māsa, kura ļoti mīlēja Jēzu, lūdzot par mani, redzēja, ka caurdurta roka noņem čūsku no manas sirds. Un tad viņa man pateica vārdus, kas vēl aizvien rezonē manā dvēselē: “Vilni, Jēzus tevi dziedina.”

Tajā dienā mans reimatisma stāsts beidzās. Esmu nodzīvojis 45 gadus brīvs no šīs problēmas. Jēzus ir reāls Glābējs un tāds Viņš var būt arī tev. Viss, kas tev jāizdara, tev patiesi, ticībā jāgriežas pie Viņa lūgšanā. Viņam tu esi svarīgs un dārgs, un tāpēc Viņš ar prieku ienāks tavā dzīvē un palīdzēs tev.

Tava lūgšana varētu būt tāda:

Dievs, es ticu, ka Jēzus Kristus nomira par maniem grēkiem un augšāmcēlās, lai mani glābtu.
Šodien es apliecinu un lūdzu, lai Jēzus Kristus ir arī mans Kungs un mans Glābējs.
Paldies Tev, Jēzu, par Tavu mīlestību. Āmen!

Tajā dienā, kad šo lūgšanu tu pateiksi patiesi un no visas sirds, tavs ceļojums kopā ar Jēzu cauri dzīvei sāksies. Un es tev lūdzu, dārgais draugs, nepaliec viens! Pievienojies mums, visiem tiem, kuri esam kristiešu draudzē “Prieka Vēsts”, kuri mīlam un ticam Jēzum Kristum.

Uzraksti mums vai arī pievienojies mazajai grupai.