luigsnas_par_izraelu_slider

Latvijas kristīgo konfesiju un reliģisko organizāciju paziņojums par situāciju Izraēlā.

Ir pagājis jau mēnesis kopš 7. oktobra, kad visu pasauli pārņēma šausmas un sašutums par “Hamās” uzbrukumu Izraēlas iedzīvotājiem. Dziļas sāpes tas izraisīja arī mūsu Latvijas kristīgās sabiedrības sirdī.

Neizprovocēts, nežēlīgs uzbrukums Izraēlas valstij un tautai nav ne izprotams, ne attaisnojams. Tik daudzi par upuriem krituši bērni, sirmgalvji, sievietes un jaunieši. Tik daudzi par ķīlniekiem padarītie dažādu valstu pilsoņi, kuri piedzīvo šausmas, ciešanas un sāpes, kas joprojām nebeidzas, sauc pēc palīdzības un taisnas tiesas.

Mūsu sirdīs ir dedzīga lūgšana pēc dievišķas iejaukšanās un spēka Izraēlas aizstāvjiem, ķīlnieku atbrīvotājiem un visiem labas gribas cilvēkiem, kuri ciena Dieva dāvāto dzīvību un tiesības uz brīvību katram cilvēkam.

Ar šo paziņojumu vēlamies apliecināt savu garīgo atbalstu un solidaritāti Izraēlas tautai šajās dramatiskajās pārbaudījumu dienās, kā arī visiem nevainīgajiem militāro operāciju nejaušajiem upuriem.

Mēs nosodām visas antisemītiskās izpausmes Eiropā un pasaulē.

Mūsu kristīgais mantojums mudina mūs strādāt, lai darītu pasauli draudzīgāku, veicinot taisnīgumu un žēlsirdību, lai miers pasaulē kļūtu par realitāti.

Aicinām katru labas gribas cilvēku, katru kristieti pievienoties mūsu paustajai nostājai un vienoties kopīgā lūgšanā Izraēlas atbalstam pie Brīvības pieminekļa 26. novembrī plkst. 15.00

Lūdzam ar Psalma vārdiem:

“Kungs, mans Dievs, pie Tevis es tveros! Izglāb mani no maniem vajātājiem un palīdzi man, ka viņi nesaplosa mani kā lauva, tādēļ ka es esmu bez palīga!” Psalms 7:2-3

Lūdzam Jeruzālemei mieru:

“Nesiet Jeruzālemei miera sveicienu! Lai tiem labi klājas, kas tevi mīl!” Psalms 122:6

Paziņojumu apstiprina:

Romas katoļu baznīcas bīskaps Andris Kravalis

Latvijas Baptistu draudžu savienības bīskaps Kaspars Šterns

Latvijas Vasarsvētku draudžu apvienības bīskaps Modris Ozolinkevičs

Latvijas Vasarsvētku draudžu centra bīskaps Nikolajs Gribs

Rīgas Vecās Svētās Ģertrūdes draudzes LELB mācītājs Krists Kalniņš

Vasarsvētku draudzes “Labā Vēsts” mācītājs Andrejs Čebotarevs

Kristiešu draudzes “Prieka Vēsts” vecākais mācītājs Vilnis Gleške


Notikuma baneris standarta formātā 

Notikuma baneris 1:1 formātā

Notikuma baneris 9:16 formātā